Kamil Bednarek

Rok 2008 – powstaje zespół Star Guard Muffin, którego pierwszym wydawnictwem była epka zatytułowana „Ziemia Obiecana” i którego liderem jest Kamil Bednarek. Bednarek– wokalista, kompozytor, autor tekstów i multiinstrumentalista. Debiutancki album „Szanuj”, wydany w 2010 roku z zespołem StarGuardMuffin, uzyskał status podwójnej platyny.W 2012 roku po zmianach w składzie narodził się zespół BEDNAREK, który nagrał wysoko ocenianą płytę „Jestem…”; utrzymywała się ona w zestawieniu OLiS ponad 12 miesięcy, a po upływie roku od wydania ponownie zajęła pierwszą pozycję. Album „JESTEM” uzyskał status płyty DIAMENTOWEJ. W 2013 roku BEDNAREK zwyciężył w plebiscycie MTV Music Awards w Europie Środkowej w konkursie na najpopularniejszego artystę. Rok 2015 to album „Oddycham”, zrealizowany m.in. w Tuff Gong Studio z gościnnym udziałem takich światowych gwiazd reggae, jak Alborosie, Junior Kelly czy Dean Fraser. 1 grudnia 2017 ukazał się najnowszy album Kamila Bednarka "TALIZMAN". Krążek ten wydany został przez wytwórnię SPACE RECORDS, założoną na początku 2017 roku przez Kamila Bednarka.





TWOJA BEZINTERESOWNA POMOC TO WIELKI DAR SERCA. 


Szczegóły akcji
Zamknij

Używamy plików cookies, aby ułatwić Ci korzystanie z naszego serwisu oraz do celów statystycznych.
Jeśli nie blokujesz tych plików, to zgadzasz się na ich użycie oraz zapisanie w pamięci urządzenia.
Pamiętaj, że możesz samodzielnie zarządzać cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki.

Administratorem danych wskazanych w zgodzie na przetwarzanie danych osobowych wyrażonej powyżej jest Śląska Agencja Reklamy i Marketingu z siedzibą przy ul. Piotrowickiej 93A/12, w Katowicach (kod pocztowy: 40-724), tel. 32 250-11-44, adres e-mail: sar@sarim.com.pl

Celem zbierania danych w postaci imienia, nazwiska, adresu mailowego, numeru telefonu jest chęć udzielenia odpowiedzi na zadane zapytanie i nawiązania współpracy handlowej.

Przysługuje Pani/Panu prawo dostępu do treści danych oraz ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, a także prawo sprzeciwu, zażądania zaprzestania przetwarzania i przenoszenia danych, jak również prawo do cofnięcia zgody w dowolnym momencie oraz prawo do wniesienia skargi do organu nadzorczego (tj. Prezes Urzędu Ochrony Danych Osobowych).

Podanie danych jest dobrowolne, lecz niezbędne do przygotowania oferty na zadane w formularzu zapytanie. W przypadku niepodania danych nie będzie możliwa odpowiedź na zapytanie.

Dane udostępnione przez Panią/Pana nie będą podlegały udostępnieniu podmiotom trzecim. Odbiorcami danych będą tylko instytucje upoważnione z mocy prawa.

Dane udostępnione przez Panią/Pana nie będą podlegały profilowaniu.

Administrator danych nie ma zamiaru przekazywać danych osobowych do państwa trzeciego lub organizacji międzynarodowej.