Grażyna Łobaszewska

Wokalistka, kompozytorka i autorka wielu śpiewanych przez siebie utworów. Krytycy porównują ją do Arethy Franklin czy Billie Holiday; Krzysztof Ścierański powiedział o artystce, że to „najczarniejsza z białych kobiet”; Piosenki dla Grażyny piszą najwybitniejsi polscy kompozytorzy muzyki rozrywkowej. Wokalistka wykonuje także własne, oryginalne interpretacje standardów jazzowych, gospel oraz bardzo osobiste wersje kolęd i pastorałek z całego świata.

Występowała z wieloma znanymi formacjami oraz artystami jazzowymi i jazzowo-rockowymi. Na stałe współpracuje z wybitnymi jazzmanami młodego pokolenia oraz z Triem Jarosława Śmietany, z którym wystąpiła na wielu festiwalach, m. in. w Danii, Szwecji, Francji, Hiszpanii. Na Krajowym Festiwalu Piosenki Polskiej w Opolu wielokrotnie zdobywała nagrody, m. in. za takie utwory, jak „Nocny spacer”, „Zwierciadło czasu”, czy też I nagrodę za „Wszystko, co złe omija mnie”. Artystka dedykuje swój czas także pracy dydaktycznej - prowadzi zajęcia z emisji głosu, a także interpretacji piosenki. Pełni rolę jurora na festiwalach piosenki. Do tej pory dokonała wielu nagrań radiowych i telewizyjnych. Jej najnowsza płyta nosi tytuł „Sklejam się”.

TWOJA BEZINTERESOWNA POMOC TO WIELKI DAR SERCA. 


Szczegóły akcji
Zamknij

Używamy plików cookies, aby ułatwić Ci korzystanie z naszego serwisu oraz do celów statystycznych.
Jeśli nie blokujesz tych plików, to zgadzasz się na ich użycie oraz zapisanie w pamięci urządzenia.
Pamiętaj, że możesz samodzielnie zarządzać cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki.

Administratorem danych wskazanych w zgodzie na przetwarzanie danych osobowych wyrażonej powyżej jest Śląska Agencja Reklamy i Marketingu z siedzibą przy ul. Piotrowickiej 93A/12, w Katowicach (kod pocztowy: 40-724), tel. 32 250-11-44, adres e-mail: sar@sarim.com.pl

Celem zbierania danych w postaci imienia, nazwiska, adresu mailowego, numeru telefonu jest chęć udzielenia odpowiedzi na zadane zapytanie i nawiązania współpracy handlowej.

Przysługuje Pani/Panu prawo dostępu do treści danych oraz ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, a także prawo sprzeciwu, zażądania zaprzestania przetwarzania i przenoszenia danych, jak również prawo do cofnięcia zgody w dowolnym momencie oraz prawo do wniesienia skargi do organu nadzorczego (tj. Prezes Urzędu Ochrony Danych Osobowych).

Podanie danych jest dobrowolne, lecz niezbędne do przygotowania oferty na zadane w formularzu zapytanie. W przypadku niepodania danych nie będzie możliwa odpowiedź na zapytanie.

Dane udostępnione przez Panią/Pana nie będą podlegały udostępnieniu podmiotom trzecim. Odbiorcami danych będą tylko instytucje upoważnione z mocy prawa.

Dane udostępnione przez Panią/Pana nie będą podlegały profilowaniu.

Administrator danych nie ma zamiaru przekazywać danych osobowych do państwa trzeciego lub organizacji międzynarodowej.