Fanfara Moldova

Zespół z regionu Mołdawii w północno-wschodniej Rumunii, który wykonuje niezwykłą, wręcz ekstrawagancką muzykę dętą. Instrumentaliści tworzący tę formację niemal od dziecka grali na uroczystościach rodzinnych i wiejskich, na weselach, urodzinach i chrztach – tam powoli tworzyła się ich muzyczna estetyka. Dzisiaj uprawiają muzykę w stylu bałkańsko-orientalnym, z silnymi wpływami jazzu i funky. W sposób nowoczesny interpretują wielowiekowe tradycje; ich sztuka jest nie tylko odzwierciedleniem wędrownej kultury Romów, ale także pozostaje otwarta na różnorodność innych wpływów. Od 2007 roku do tej pory fanfara Moldova zagrała około 400 koncertów; wzięła udział festiwalach oraz programach telewizyjnych w całej Europie. Zespół współtworzą: Cristinel Manole (trąbka), Eugen Badarau (saksofon, voc, th), Catalin Dragomir (rogi), Sergiu Nastase (tuba basowa).

TWOJA BEZINTERESOWNA POMOC TO WIELKI DAR SERCA. 


Szczegóły akcji
Zamknij

Używamy plików cookies, aby ułatwić Ci korzystanie z naszego serwisu oraz do celów statystycznych.
Jeśli nie blokujesz tych plików, to zgadzasz się na ich użycie oraz zapisanie w pamięci urządzenia.
Pamiętaj, że możesz samodzielnie zarządzać cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki.

Administratorem danych wskazanych w zgodzie na przetwarzanie danych osobowych wyrażonej powyżej jest Śląska Agencja Reklamy i Marketingu z siedzibą przy ul. Piotrowickiej 93A/12, w Katowicach (kod pocztowy: 40-724), tel. 32 250-11-44, adres e-mail: sar@sarim.com.pl

Celem zbierania danych w postaci imienia, nazwiska, adresu mailowego, numeru telefonu jest chęć udzielenia odpowiedzi na zadane zapytanie i nawiązania współpracy handlowej.

Przysługuje Pani/Panu prawo dostępu do treści danych oraz ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, a także prawo sprzeciwu, zażądania zaprzestania przetwarzania i przenoszenia danych, jak również prawo do cofnięcia zgody w dowolnym momencie oraz prawo do wniesienia skargi do organu nadzorczego (tj. Prezes Urzędu Ochrony Danych Osobowych).

Podanie danych jest dobrowolne, lecz niezbędne do przygotowania oferty na zadane w formularzu zapytanie. W przypadku niepodania danych nie będzie możliwa odpowiedź na zapytanie.

Dane udostępnione przez Panią/Pana nie będą podlegały udostępnieniu podmiotom trzecim. Odbiorcami danych będą tylko instytucje upoważnione z mocy prawa.

Dane udostępnione przez Panią/Pana nie będą podlegały profilowaniu.

Administrator danych nie ma zamiaru przekazywać danych osobowych do państwa trzeciego lub organizacji międzynarodowej.