Magda Bereda

Dziewczyna o niezwykle promienistym uśmiechu. Trudno bowiem się nie uśmiechać, gdy ma się tak ogromny talent i oddanych fanów. Kariera Magdy w Internecie rozpoczęła się od wstawiania coverów znanych utworów, które cieszyły się bardzo dużą popularnością.

Jednym z najpopularniejszych hitów Magdy jest przeróbka "Despacito", czyli "Siedź tu cicho", która nie tylko została odtworzona ponad 5 milionów razy, ale także bezlitośnie rozprawiła się z hejterami. Magda sama komponuje muzykę i pisze własne teksty. Wszystkie jej muzyczne poczynania zostały odtworzone prawie 70 milionów razy, a jej kanał obserwuje 700 tysięcy osób. Na koncie ma kilka autorskich kawałków i teledysków.

Pod koniec 2019 roku Magda planuje premierę nowego singla. Kontakt z fanami jest dla niej równie ważny - Magda dzieli się swoim muzycznym światem oraz przekazuje mnóstwo pozytywnej energii na swoim Instagramie, gdzie obserwuje ją 732 tysięcy osób.

W tym roku jej praca została doceniona również ważnymi nagrodami – statuetkami Influencera Roku 2019 otrzymanej na gali See Bloggers, Gwiazdy Young według miesięcznika Party oraz Young Choice według widzów 4fun.TV.

Aktualnie bierze również udział w 10. Edycji programu Taniec z Gwiazdami, gdzie razem z Kamilem Kuroczko walczy o Kryształową Kulę.

Zamknij

Używamy plików cookies, aby ułatwić Ci korzystanie z naszego serwisu oraz do celów statystycznych. 
Jeśli nie blokujesz tych plików, to zgadzasz się na ich użycie oraz zapisanie w pamięci urządzenia. 
Pamiętaj, że możesz samodzielnie zarządzać cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki.

Administratorem danych wskazanych w zgodzie na przetwarzanie danych osobowych wyrażonej powyżej jest Target Sound Sp. z o.o. Sp. k. z siedzibą przy ul. 1 Praskiego Pułku WP 7/2, w Warszawie (kod pocztowy: 05-075), tel. 32 250-11-44, adres e-mail: biuro@targetsound.pl

Celem zbierania danych w postaci imienia, nazwiska, adresu mailowego, numeru telefonu jest chęć udzielenia odpowiedzi na zadane zapytanie i nawiązania współpracy handlowej.

Przysługuje Pani/Panu prawo dostępu do treści danych oraz ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, a także prawo sprzeciwu, zażądania zaprzestania przetwarzania i przenoszenia danych, jak również prawo do cofnięcia zgody w dowolnym momencie oraz prawo do wniesienia skargi do organu nadzorczego (tj. Prezes Urzędu Ochrony Danych Osobowych).

Podanie danych jest dobrowolne, lecz niezbędne do przygotowania oferty na zadane w formularzu zapytanie. W przypadku niepodania danych nie będzie możliwa odpowiedź na zapytanie.

Dane udostępnione przez Panią/Pana nie będą podlegały udostępnieniu podmiotom trzecim. Odbiorcami danych będą tylko instytucje upoważnione z mocy prawa.

Dane udostępnione przez Panią/Pana nie będą podlegały profilowaniu.

Administrator danych nie ma zamiaru przekazywać danych osobowych do państwa trzeciego lub organizacji międzynarodowej.